0

Jūsu preču grozs ir tukšs

Atlasiet ierīces ražotāju

Planšetdatoru remonts

Mēs piedāvājam jums sekojošos pakalpojumus: bezmaksas diagnostika, displeja nomaiņa, planšetdatora atbloķēšana, programmatūras uzstādīšana un tulkošana, sarežģīts mehāniskais remonts ar mikroshēmu aizvietošanu, sistēmplātes tīrīšana no kīmiskās korozijas pēdām, kā arī planšetdatoru žāvēšana pēc kontakta ar šķidrumu.

Steidzams planšetdatoru remonts tiek veikts minimālos termiņos ar speciālā aprīkojuma un oriģinālo rezerves daļu izmantošanu – dažus bojājumus mūsu meistari novērš klienta klātbūtnē. 

Mēs remontējam ierīces no tādiem pasaules brendiem kā Samsung, Apple, Huawei, Sony, Xiaomi, LG, HTC un t.t., ka arī Ķīnas ražojuma brendus.
Pieiejamas vairākas detaļas uz vietas. To cenu gan ar remonta izmaksām variet apskatīt mūsu veikalā.

 

Diagnostika bezmaksas
Mehānisko bojājumu novēršana no 10 Eur (1-2 dienas) 

Plates remonts pēc saskarsmes ar šķidruma (tīrīšana)

(Atceraties – uzreiz pēc telefona saskarsmes ar šķidrumu jums uzreiz jākontaktējās ar mums. Ātra palīdzība vairrākkārt palielinās ierīces „izdzīvošanas” iespējas un samazinās remonta izmaksas! Katra gaidīšanas diena pasliktina plates stāvokli.)

no 35 Eur (no 1 dienas) 
Kosmētiskai remonts (korpusa detaļu maiņa, antenas un ekrāna apgaismojuma maiņa) no 10 Eur (1-5 dienas) 

Planšetdatora izvēlnes tulkošana

(planšetdatorā nav krievu vai latviešu valodu)

20-35 Eur (1-3 dienas) 
Planšetdatora adaptācija darbam Latvijā 15-35 Eur (1-3 dienas) 

Planšetdatora programmatūras remonts

(planšetdators čakarējās, pats izslēdzās, “gļuko”)

15-35 Eur (1-3 dienas) 

Dinamika maiņa

(JŪS nedzirdat sarunbiedru)

20-45 Eur (1-3 dienas) 

Mikrofona maiņa

(sarunbiedrs nedzird JŪS)

25-45 Eur (1-3 dienas) 

Zvana dinamika (buzera) maiņa

(jūs nedzirdat zvana signālus)

20-40 Eur (1-3 dienas) 

Šleifes maiņa

(nerāda/ rāda strīpas/rāda ekrāna spoguļa atspulgu (ja atvērt lēni var radīt normāli), nestrādā pogas, dinamiks, kamera korpusa augšdaļā, dažreiz pazūd skaņa)

20-35 Eur (1-3 dienas) 

LCD displeja maiņa

(ekrāns/ekrāna apgaismojums nestrādā, dažreiz ir redzamas plaisas, balts ekrāns, attēla pazušana – paratsi pēc krituma, saspieduma un līdzīgo mehanisko iedarbību veidā vai stipru situmu rezultātā)

25-350 Eur (1-7 dienas) 

Lādēšanas ligzdas maiņa (savienotāju, konektoru)

(ne vienmēr darbojas lādētājs, ne vienmēr darbojas austiņas)

 25-45 Eur (1-4 dienas) 

Dažāds mehānisks remonts

(planšetdatoru vairs nav iespējams uzlādēt/ieslēgt, nestrādā dažas pogas – parasti pēc telefona kritumiem)

no 10 Eur (no 2 dienām) 
Programmatūras uzstādīšana, aizvietošana un atjaunošana no 15 Eur (1-3 dienas) 
Nenorādīts remonta tips Zvaniet
Promarket servisa centri: kvalitatīvs un ātrs

Planšetdatoru remonts

par labākajām cenām galvaspilsētā.
Jau vairāk nekā 15 gadus Promarket sniedz profesionālus telefonu remonta pakalpojumus, nodrošinot nepārspējamu servisu un kvalitāti par izdevīgākām cenām. Pieredzējušo tehniķu komanda nebaidās pieņemt izaicinājumus un ir gatava veikt jebkuras sarežģītības pakāpes telefonu remontdarbus, lai ātri un efektīvi atjaunotu jūsu ierīces darbību. Neatkarīgi no tā, vai tas ir saplīsis ekrāns, vecs akumulators, bojāta kontaktligzda vai problēmas ar programmatūru, Promarket nodrošinās, ka jūsu telefons būs kā jauns un kalpos vēl daudzus gadus.
Agrāk vai vēlāk jebkura elektroniska ierīce sabojājas, taču nav jāskrien un uzreiz jāpērk jauns modelis; dažkārt problēmu var atrisināt, nomainot bojātās detaļas vai atjauninot programmatūru. Promarket ir servisa centru tīkls, kas specializējas visu modeļu un zīmolu mobilo telefonu remontā. Jau daudzus gadus mēs veicam

Planšetdatoru remonts

, un mūsu reputācija ir izcila uzticamības un kvalitātes ziņā. Mūsu galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar citiem servisa centriem:
1. Pieredzējuši speciālisti. Mūsu komandu veido tikai pieredzējuši un kvalificēti tehniķi, kuriem ir ilggadēja pieredze dažādu zīmolu tālruņu defektu labošanā. Darbiniekiem ir padziļinātas zināšanas un prasmes, lai iespējami efektīvāk diagnosticētu un novērstu jebkādus bojājumus.
2. Kvalitatīvas rezerves daļas. Promarket izmanto tikai augstākās kvalitātes rezerves daļas, lai nodrošinātu telefona remonta ilgmūžību un drošību. Tā kā telefons glabā ārkārtīgi lielu sensitīvās informācijas apjomu, remontam tiek izmantoti tikai pārbaudīti un sertificēti komponenti. Turklāt klientiem ir iespēja iepazīties ar cenām un iegādāties jebkuru nepieciešamo rezerves daļu Promarket mājaslapā.
3. Ātrs remonts. Mobilais telefons ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, un ir grūti iedomāties pat vienu dienu bez mūsu nozīmīgākā palīga. Mēs augstu vērtējam jūsu laiku, tāpēc cenšamies pēc iespējas ātrāk salabot jūsu ierīci. Lielāko daļu nelielu defektu novēršam uz vietas dažu stundu laikā, bet sarežģītākiem gadījumiem nepieciešama papildu diagnostika, kas var aizņemt vairākas dienas. Pēc iespējas ātrāk cenšamies paātrināt remonta procesu, lai klients varētu atgriezties pie sava telefona lietošanas tik drīz, cik vien iespējams.
4. Kvalitātes garantija un konkurētspējīgas cenas tirgū. Promarket ir pārliecināts par savu darbinieku darba kvalitāti un sniedz garantiju veiktajiem remontdarbiem un rezerves daļām. Papildus tam mēs piedāvājam konkurētspējīgākās

Planšetdatoru remonts

pakalpojumu cenas un tiecamies nodrošināt vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, lai ikviens klients būtu pilnībā gandarīts par gala rezultātu.
Ja jūsu telefonam ir nepieciešams remonts, netērējiet vērtīgo laiku un nekavējoties sazinieties ar Promarket servisa centru speciālistiem. Mēs garantējam kvalitatīvu remontu, ātru apkalpošanu un izcilu cenas un kvalitātes attiecību, savukārt mūsu komanda salabos jūsu telefonu neatkarīgi no tā ražotāja vai modeļa.