0

Jūsu preču grozs ir tukšs

Akumulatora maiņa

Baterijas maiņa

Pakalpojums ietver šādas darbības:

1. Akumulatora stāvokļa pārbaude: tehniķi pārbaudīs akumulatoru, lai pārliecinātos, ka tas patiešām ir bojāts un ir jānomaina.

2. Vecā akumulatora izņemšana: demontāžas process sākas ar akumulatora vāciņa noņemšanu, pēc tam meistari izjauc tālruni, līdz tie sasniedz akumulatoru. Pēc tam vecais akumulators tiek noņemts un aizstāts ar jaunu.

3. Jauna akumulatora uzstādīšana: tehniķi uzstāda jaunu akumulatoru un pārbauda tā darbību.

4. Tālruņa uzlādes un veiktspējas pārbaude: pēc jauna akumulatora uzstādīšanas tehniķi pārbauda tālruņa uzlādi un akumulatora darbības laiku, lai pārliecinātos, ka akumulatora nomaiņa ir bijusi veiksmīga.

Tālruņa akumulatora nomaiņas laiks var atšķirties atkarībā no tālruņa sarežģītības un akumulatora veida. Process parasti aizņem apmēram stundu. Akumulatora nomaiņa palīdz atjaunot tālruņa funkcionalitāti un saglabāt tā ilgmūžību. Profesionāla nomaiņa var arī novērst citu tālruņa daļu bojājumus, kas var rasties, mēģinot nomainīt akumulatoru pats. Ir svarīgi atzīmēt, ka kvalitatīvs akumulators ir svarīgs faktors, lai uzturētu pareizu tālruņa veiktspēju, tādēļ, ja tā darbība ir pasliktinājusies, akumulatora nomaiņa pret jaunu palīdzēs nodrošināt tālruņa darbību bez traucējumiem un negaidītiem izslēgšanās gadījumiem.