0

Jūsu preču grozs ir tukšs

Displeja maiņa

Замена экранаTelefona ekrāna nomaiņa ir pakalpojums, kas nepieciešams lietotājiem, kuriem ir salauzts vai bojāts ekrāns.

Pakalpojums ietver šādas darbības:

1. Ekrāna un telefona diagnostika: tehniķi pārbauda telefonu, lai pārliecinātos, ka problēma patiešām ir ekrānā, un noteiktu, vai tas ir jānomaina.

2. Bojātā ekrāna noņemšana: demontāžas process sākas ar akumulatora vāciņa noņemšanu, pēc tam meistars izjauc telefona korpusu, līdz sasniedz ekrānu. Pēc tam tiek noņemti visi stikla lauskas un citi materiāli.

3. Jauna ekrāna uzstādīšana: tehniķi uzstāda jaunu ekrānu, izmantojot specializētus rīkus un aprīkojumu.

4. Ekrāna un telefona pārbaude: pēc jauna ekrāna uzstādīšanas tehniķi veic papildu pārbaudes, lai pārliecinātos, ka ekrāns darbojas pareizi un neparādās nekādi defekti.

Telefona ekrāna nomaiņas laiks var atšķirties atkarībā no telefona sarežģītības un ekrāna veida. Process parasti ilgst vairākas stundas. Ekrāna nomaiņa palīdz atjaunot telefona funkcionalitāti un saglabāt tā ilgmūžību. Profesionāla nomaiņa var arī novērst citu telefona daļu bojājumus, kas var rasties, mēģinot nomainīt ekrānu pats. Svarīgi atzīmēt, ka kvalitatīvs ekrāns ir svarīgs faktors acu veselības saglabāšanā, tādēļ, ja ekrāns ir bojāts, tā nomaiņa pret jaunu palīdzēs izvairīties no redzes pasliktināšanās un citām acu problēmām. Garantija uz darbu ir 6 mēneši