0

Jūsu preču grozs ir tukšs

Apple aizmugurēja stikla maiņa

Iphone aizmugurēja stikla maiņaJa jūsu iPhone aizmugurējais stikls ir salauzts vai bojāts, šī stikla nomaiņa ar lāzeru var būt viena no jūsu remonta iespējām. Šis pakalpojums piedāvā vismodernākās tehnoloģijas, kur ar speciālu lāzeru tiek noņemts vecais šķelto stikls un tā vietā tiek uzstādīts jauns stikls.

iPhone aizmugurējā stikla lāzera nomaiņas procedūra ietver šādas darbības:

Ierīces tīrīšana: tehniķis notīrīs un sagatavos jūsu ierīci stikla nomaiņai. Tas noņems visas šķelto stikla paliekas un ārējos materiālus.

Lāzerstiklu nomaiņa: Vecā stikla noņemšanai tiks izmantots īpašs lāzers. Tas tiek darīts, izmantojot precīzu lāzeru, kas sadala stiklu un palīdz to noņemt, nesabojājot citas ierīces sastāvdaļas. Pēc tam vietā tiks uzstādīts jaunais aizmugurējais stikls.

Pēdējā pārbaude un tīrīšana: pēc stikla nomaiņas tehniķis veiks pēdējo pārbaudi, lai pārliecinātos, ka viss darbojas pareizi. Tas arī iztīrīs ierīci un atgriezīs to jums ideālā stāvoklī.

Svarīgi atzīmēt, ka iPhone aizmugurējo stiklu lāzera maiņai ir nepieciešams specializēts aprīkojums un prasmes, tāpēc šo servisu ieteicams uzticēt Promarket servisa centra profesionāļiem.