Preču kategorijas:
Preču grozs: 0
  • Summa:0.00

 
Mobilo telefonu remonts

Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, LG, CAT, HTC, Lenovo un citu mobilo telefonu remontu.
Mēs piedāvājam bezmaksas diagnostiku, LCD displeja nomaiņu, akumulatora maiņu, lādēšanas ligzdu maiņu, programmatūras maiņu, sarežģītu mehānisko remontu ar mikroshēmas maiņu, pamatplates tīrīšanu no ķīmiskās korozijas un saskaršanās ar šķidrumu.

Sīkāk par mobilo telefonu remontu

 

iPhone remonts un cenas
Samsung telefonu remonts un cenas
Huawei telefonu remonts un cenas
Xiaomi telefonu remonts un cenas
Sony telefonu remonts un cenas
Samsung aizsargstiklu nomaiņa

Mūsu jaunais, profesionālais aprīkojums ļauj mums atdalīt aizsargstiklu no displeja, tādā veidā sadalot displeja moduli, nesabojājot pašu displeju. Cena ir vairākas reizes zemāka, nekā, uzstādot jaunu displeja moduli. Maksimālā darba kvalitāte, tā kā oriģinālais displejs paliek Jūsu telefonā.

Sīkāk par cenām

Apple iPhone, Samsung, HTC, LG, Nokia, Sony un citu telefonu oficiāla atbloķēšana

Mūsu komanda nodarbojas ar jebkuras paaudzes iPhone un citu modeļu atbloķēšanu.

Apple produkcijas remonts

Mēs piedāvājam diagnostiku, atbloķēšanu, programmatūras nomaiņu un tulkošanu, sarežģītu mehānisko remontu ar mikroshēmas nomaiņu, telefona plates attīrīšana no ķīmiskās korozijas, kā arī mobilo telefonu žāvēšana pēc saskaršanās ar šķidrumu.

Sīkāk par Apple remontu

Planšetdatoru remonts

Mēs piedāvājam diagnostiku, atbloķēšanu, programmatūras nomaiņu un tulkošanu, sarežģītu mehānisko remontu ar mikroshēmu nomaiņu, planšetdatora plates attīrīšanu no ķīmiskās korozijas, kā arī žāvēšana pēc saskaršanās ar šķidrumu.

Sīkāk par planšetdatoru remontu

Datoru remonts

Korekta datora darbība vajadzīga gan svarīgām darba lietām, gan dažadām mājas izklaidēm.
Strādājot ar datoru regulāri parādās dažādi traucējumi, datorā ir vīrusi, vai vienkārši datoru nevar ieslēgt, vairumā gadījumu ir nepieciešams steidzams datora remonts - šeit bez speciālista palīdzības neiztikt!

Vairāk informācijas par datoru remontu

Portatīvo datoru remonts

Portatīvo datoru remonts – viens no Promarket datoru servisa pamata virzieniem. Šajā virzienā darbojamies jau vairākus gadus, esam uzkrājuši lielu darba pieredzi. Mūsu speciālisti piedāvās Jums pilnvērtīgu datoru palīdzību, kas iekļauj ne tikai portatīvo datoru remontu, bet arī Jūsu tehnikas regulāru apkalpošanu.

Cenas un cita informācija

Informācijas atjaunošanu no salauztiem telefoniem, planšetdatoriem (bildes, dokumenti,kontakti, īsziņas)

Mūsu servisa centrā palīdzēs atjaunot zaudētos failus,datu bāzes, fotogrāfijas, video,dokumentus, vēstules un citu informāciju.Piedāvājamīsāko izpildes laiku, augstuefektivitāti,saprātīgas cenas.

Sīkāka informācija

25519270
25519951
20007877