Preču kategorijas:
Preču grozs: 0
  • Summa:0.00

 

Mobilo telefonu remonts

Promarket Serviss veic profesionālu, jebkuras sarežgītības Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, LG, CAT, HTC, Lenovo un citu mobilo telefonu remontu.
Mēs piedāvājam diagnostiku, atbloķēšanu, programmatūras nomaiņu un tulkošanu, sarežģītu mehānisko remontu ar mikroshēmas nomaiņu, telefona plates attīrīšana no ķīmiskās korozijas, kā arī mobilo telefonu žāvēšana pēc saskaršanās ar šķidrumu.

Sīkāk par mobilo telefonu remontu

 

 

 

Mobilo telefonu aizsargstiklu nomaiņa

Mūsu jaunais, profesionālais aprīkojums ļauj mums atdalīt aizsargstiklu no displeja, tādā veidā sadalot displeja moduli, nesabojājot pašu displeju. Cena ir vairākas reizes zemāka, nekā, uzstādot jaunu displeja moduli. Maksimālā darba kvalitāte, tā kā oriģinālais displejs paliek Jūsu telefonā.

Sīkāk par cenām

 

 

 

Apple iPhone, Samsung, HTC, LG, Nokia, Sony un citu telefonu oficiāla atbloķēšana

Mūsu komanda nodarbojas ar jebkuras paaudzes iPhone un citu modeļu atbloķēšanu.

Sīkāk par cenām

 

 

 

 

 

Samsung telefonu remonts

Mūsu komanda nodarbojas ar jebkuras paaudzes Samsung ierīču remontu. Pie mums ir iespēja atsevišķi samainīt gan displeja aizsargstīklu, gan visu displeja moduli. Ātri ar garantiju varam novērst ladēšanas, skaņas, ieslēgšanas un citas problēmas.

Sīkāk par cenām

 

 

iPhone remonts

Aizmugurējā stikliņa maiņa ar lāzera mašīnu.
Bezmaksas diagnostiku, atbloķēšanu, programmatūras nomaiņu un tulkošanu, sarežģītu mehānisko remontu ar mikroshēmas nomaiņu, telefona plates attīrīšana no ķīmiskās korozijas, kā arī mobilo telefonu žāvēšana pēc saskaršanās ar šķidrumu.

Sīkāk par iPhone remontu

 

 

Huawei telefonu remonts

Mūsu komanda nodarbojas ar jebkuras paaudzes Huawei ierīču remontu, to starpā P30 Pro, P30, P30 Lite, P20 Pro, P20, P20 Lite, P10, P10 Lite un t.t. Ātri ar garantiju varam samainīt displeja, novērst ladēšanas, skaņas, ieslēgšanas un citas problēmas.

Sīkāk par cenām

 

 

Xiaomi telefonu remonts

Mūsu komanda nodarbojas ar jebkuras paaudzes Xiaomi ierīču remontu. Ātri ar garantiju varam samainīt displeja, novērst ladēšanas, skaņas, ieslēgšanas un citas problēmas.

Sīkāk par Xiaomi remontu

  

 

Apple produkcijas remonts

Promarket veic profesionālu, jebkuras sarežgītības mobilo telefonu remontu.
Mēs piedāvājam diagnostiku, atbloķēšanu, programmatūras nomaiņu un tulkošanu, sarežģītu mehānisko remontu ar mikroshēmas nomaiņu, telefona plates attīrīšana no ķīmiskās korozijas, kā arī mobilo telefonu žāvēšana pēc saskaršanās ar šķidrumu.

Sīkāk par Apple remontu

 

 

Planšetdatoru remonts

Promarket veic profesionālu, jebkuras sarežgītības planšetdatoru remontu.
Mēs piedāvājam diagnostiku, atbloķēšanu, programmatūras nomaiņu un tulkošanu, sarežģītu mehānisko remontu ar mikroshēmu nomaiņu, planšetdatora plates attīrīšanu no ķīmiskās korozijas, kā arī žāvēšana pēc saskaršanās ar šķidrumu.

Sīkāk par planšetdatoru remontu

 

 

 

 Datoru remonts

Korekta datora darbība vajadzīga gan svarīgām darba lietām, gan dažadām mājas izklaidēm.

Tāpēc, kad darbojoties ar datoru regulāri parādās dažādi traucējumi, datorā ir vīrusi, vai vienkārši datoru nevar ieslēgt, vairumā gadījumu ir nepieciešams steidzams datora remonts - šeit bez speciālista palīdzības neiztikt!

Vairāk informācijas par datoru remontu

 

Portatīvo datoru remonts

Portatīvo datoru remonts – viens no Promarket datoru servisa pamata virzieniem. Šajā virzienā darbojamies jau vairākus gadus, esam uzkrājuši lielu darba pieredzi. Mūsu speciālisti piedāvās Jums pilnvērtīgu datoru palīdzību, kas iekļauj ne tikai portatīvo datoru remontu, bet arī Jūsu tehnikas regulāru apkalpošanu.

Cenas un cita informācija

 

 

 

Informācijas atjaunošanu no salauztiem telefoniem, planšetdatoriem (bildes, dokumenti,kontakti, īsziņas)

Mūsu servisa centrā palīdzēs atjaunot zaudētos failus, datu bāzes, fotogrāfijas, video, dokumentus, vēstules un citu informāciju. Piedāvājam īsāko izpildes laiku, augstu efektivitāti, saprātīgas cenas.

Sīkāka informācija

25519270
25519951