Mums ir superīgs mobilo telefonu, kompīšu un citu elektronisko ierīču remonta serviss.

Uzzināt vairāk
Preču kategorijas:
Preču grozs: 0
  • Summa:0.00

Līzings

Jebkura prece mūsu Internet veikalā var tikt iegādāta, izmantojot „Lateko Līzings” pakalpojumus. Līzinga līgumu Jūs saņemsiet uzreiz ar iegādāto preci. Var droši izvēlēties sev labāko variantu preces mājas lapā.

Pirmā iemaksa – no 0%! Pirkuma minimālā summa – 45 eiro, maksimālā – 7000 eiro.

Izvēloties sev tīkamāko apmaksas termiņu, Jūs katru mēnesi maksāsiet nelielu naudas summu, kas stipri neietekmē Jūsu materiālo stāvokli. Mūsu līzinga kalkulators ļauj pirms preces iegādes aprēķināt aptuvenu maksājumu summu fiziskām personām.

Par precīzu ciparu mēs informēsim Jūs pēc pasūtījuma veikšanas. Ja jau esat līzinga kompānijas klients, tad varēsiet saņemt no kompānijas papildus atlaidi.

Pirmā iemaksa

Pirmo iemaksu var apmaksāt skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu.

Noteikumi

Iespējama preces iegāde līzingā personām, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu, kuriem ir Latvijas Republikas pilsoņa vai pastāvīgā iedzīvotāja pase, kā arī pastāvīga ienākuma avots. Atsevišķos gadījumos, var būt pieprasīta izziņa no darba vietas ar darba samaksas apmēra uzrādīšanu. Izziņai ir jābūt uz firmas veidlapas un uz tās ir jābūt uzņēmuma reģistrācijas numuram, prasītāja personas kodam, viņa amatam un vidējai darba samaksai. Izziņai ir jābūt apliecinātai ar uzņēmuma zīmogu un tā vadītāja parakstu.

25519270
25519951